کارگاه آموزشی ” تاب آوری در نظام سلامت در حوادث و بلایا ” برگزار شد

0

کارگاه آموزشی " تاب آوری در نظام سلامت در حوادث و بلایا " برگزار شد

کارگاه آموزشی ” تاب آوری در نظام سلامت در حوادث و بلایا ” برگزار شد

بنابه گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزرات بهداشت و درمان و آموزش پزشکی مرکز تحقیقات سلامت در حوادث و بلایا دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، کارگاه آموزشی ” تاب آوری در نظام سلامت در حوادث و بلایا ” را برگزار  کرد.

    به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ،  این کارگاه آموزشی توسط دکتر ” ورما Verma ” مشاور سازمان جهانی بهداشت در حوزه سلامت در حوادث و بلایا و با شرکت ۴۰ تن از دانشجویان مقطع دکتری رشته سلامت در حوادث و بلایا برگزار شد.

   در این کارگاه یک روزه ، شرکت کنندگان ابعاد مختلف مساله ” تاب آوری در نظام سلامت در حوادث  و بلایا ” را مورد بررسی قرار دادند.

   دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با ۲۱ گروه آموزشی تخصصی و هشت مرکز تحقیقات، از جمله مرکز تحقیقات سلامت در حوادث و بلایا، به تعلیم و تربیت بیش از یک هزار و ۷۰۰ نیروی متخصص در رشته های خاص حوزه های ” رفاه اجتماعی، سلامت اجتماعی (وتعیین کننده های آن)، سلامت روانی و توانبخشی” می پردازد ، که در برخی از رشته ها به عنوان تنها برگزارکننده دوره های تحصیلات تکمیلی و phd ،  و در بعضی از آنها، نخستین مجری دوره های تحصیلات تکمیلی در کشور و حتی کشورهای منطقه شناخته شده است.

  دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در مجموعه دانشگاههای علوم پزشکی کشور قرار دارد و زیر نظر وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی فعالیت می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =