اولین وبسایت تاب‌آوری روانشناختی کشور

یاد ایام / برگزاری کارگاه آموزشی اسفند 1400

برگزاری دوره آموزشی تاب آوری

دوره آموزشی تاب آوری در دو روز و به مدت ۱۶ ساعت ویژه کارشناسان حوزه پیشگیری ستاد و شهرستان های در حال برگزاریست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان سمنان دوره آموزشی تاب آوری با تدریس استاد کشوری دکتر مقدسی پدر علم تاب آوری ایران بمنظور توانمندی پرسنل شاغل در بهزیستی استان برگزار شد.

این دوره که با توجه به رنگ بندی کرونایی استان از طریق فضای مجازی برگزار شد، کارشناسان حوزه پیشگیری ستاد و شهرستان های در آن شرکت داشتند.

فاطمه پیوندی کارشناس مسئول آموزش و پژوهش بهزیستی استان در گفتگو با روابط عمومی اداره کل، هدف از برگزاری این دوره را آشنایی کارشناسان با ارکان و ابعاد تاب آوری و بهره مندی از آخرین دستاوردهای علمی در این حوزه بیان و افزودند : یکی از روش های موفق در امر توانمندی یک مجموعه برگزاری دوره های آموزشی است  که سازمان بهزیستی کشور در ایام کرونا نیز از این موضوع غافل نبوده و کلیه دوره های آموزشی و ضمن خدمت خود را با استفاده از ظرفیت فضای مجازی برگزار کرده است.

وی استفاده از روشهای مداخلاتی و چگونگی طراحی و تدوین برنامه های مداخلاتی را برای توسعه و تقویت تاب آوری در گروه های هدف بهزیستی را دیگر اهداف برگزاری این دوره آموزشی بیان داشتند.

گفتنی است دوره آموزشی تاب آوری در دو روز و به مدت ۱۶ ساعت در دوم و سوم اسفند ماه بصورت آنلاین در بین کارشناسان بهزیستی استان برگزار می گردد.

170377121211111111 home of resiliency 1212

170377 home of resiliency

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب سایت

یادداشت

مقالات تاب آوری

ما در بوکبال حضور داریم

باشگاه تاب‌آوری

پایداری، پرورش، تقویت و توسعه تاب آوری ایران
کلیک کنید
Translate »