تاب آوری بنیاد کودک

0

تاب آوری بنیاد کودک

بنا به گزارش روابط عمومی بنیاد کودک این دوره آموزشی به همت پرسنل زحمتکش بنیادکودک دفترِ کرمانشاه از آبان ماه آغاز و به صورت هفتگی برگزار و مورد استقبال چشمگیر خانواده‌های تحت حمایت قرار گرفت پیش از این نیز بنیادکودک در راستای توانمندسازی خانواده‌ها دوره‌های مشابهی را برگزار کرده بود. تدریس این دوره ۱۶ هفته ای را محمدرضا مقدسی بر عهده داشت در ادامه تصاویری مرتبط  را میبینید
بنیاد کودک موسسه مردم‌نهادی است که با حمایت و کمک همیاران و نیکوکاران، شرایط ادامه تحصیل دانش‌آموزانِ با استعداد کم‌برخوردار را فراهم می‌کند. دانش‌آموزان از سن آغاز مدرسه تا اخذ مدرک کارشناسی در صورت دارا بودن شرایط مرتبط با قوانین و مقررات بنیادکودک می‌توانند از خدمات بورسیه این موسسه بهره‌مند شوند.
بنیادکودک از سال 1373 در ایران و آمریکا فعالیت خود را آغاز کرده‌‌است. این مؤسسه در ایران با نام “مؤسسه خیریه بنیاد‌کودک” و در آمریکا با نام “Child Foundation” به ثبت رسیده‌است. درسال 1378 بنیادکودک در ایران ثبت‌ رسمی شد و از ثبت شرکت‌ها در شیراز مجوزی به شماره 398 دریافت کرد. سپس دفترمرکزی بنیادکودک از شیراز به تهران منتقل ‌شد و پس از انتقال رسمی اسناد، مجدداً از ثبت شرکت‌ها در سال 1388 مجوزی به شماره 25540 دریافت‌کرد.
این مؤسسه، یک مؤسسه خیریه مردم‌نهاد، غیردولتی، غیرسیاسی، غیرانتفاعی، فرامذهبی و فرامرزی است که رویکردی کاملاً انسان‌دوستانه دارد. هدف این مؤسسه دستیابی به این آرمان است که “هیچ دانش‌آموز با استعدادی به دلیل مشکلات اقتصادی از تحصیل و تلاش باز نماند”.

این مؤسسه با دریافت مجوزملی از وزارت کشور توانست دامنه‌ی فعالیت خود را به‌ بسیاری از استان‌ها بگستراند و اینک 36 نمایندگی در آمل، اردبیل، ارومیه، اصفهان، اهواز، ایرانشهر، ایلام، بروجرد، بم، بوشهر، بیرجند، تبریز، تهران، جهرم، جیرفت، داراب، رشت، ریگان، زاهدان، زابل، سراوان، سنندج، شیراز، شهرکرد، فنوج، کاشان، کرمانشاه، کرج، لارستان، مراغه، مرودشت، مشهد، مهاباد، نیکشهر، یاسوج و یزد دارد.

19 و 20 آذرماه 1393 همایش کشوری مددکاران بنیادکودک ، تهران تاب آوری بنیاد کودک
19 و ۲۰ آذرماه ۱۳۹۳ همایش کشوری مددکاران بنیادکودک ، تهران
 دفتر تهران ، اردیبهشت  تاب آوری  بنیاد کودک 1394
دفتر تهران ، اردیبهشت ۱۳۹۴
 دفتر کرج 22 اردیبهشت 1394
دفتر کرج ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴
 31 اردیبهشت دفتر کرمانشاه
31 اردیبهشت دفتر کرمانشاه

 

تاب آوری بنیاد کودک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.