اولین وبسایت تاب‌آوری روانشناختی کشور

کارشناس جشنواره پیوند ماندگار مطرح کرد:

رادیو تاب آوری ، رادیو کاشان ،مهارت گفتگو شاه کلید تاب‌آوری

رادیو تاب آوری ، رادیو کاشان در راستای افزایش آگاهی جوانان در آستانه ازدواج، تحکیم بنیان خانواده و کاهش طلاق با حضور کارشناسان حوزه خانواده تا شنبه ۴ مرداد از ساعت ۹:۱۵ الی ۱۰ صبح از طریق موج FMردیف ۹۷.۷ مگاهرتز پخش می‌شود.

imageskashan kashan

به گزارش سازمان فرهنگی و هنری شهرداری کاشان مدیر و موسس خانه تاب‌آوری ایران با بیان اینکه تاب‌آوری ظرفیتی برای مقاومت در برابر ناملایمات زندگی است از مهارت گفتگو به عنوان شاه کلید تاب‌آوری در زندگی مشترک نام برد.

محمدرضا مقدسی در جشنواره رادیویی پیوند ماندگار که با تلاش فرهنگ‌سرای علامه فیض‌کاشانی و به مناسبت هفته ازدواج در حال برگزاری است، با تاکید بر اینکه ارتقاء تاب‌آوری منجر به رشد افراد در به دست آوردن تفکر و مهارت‌های خود مدیریتی بهتر و دانش بیشتر می‌شود به بیان ارتباط تاب‌آوری و رضایت در زندگی مشترک پرداخت.

وی، گفتگو و ایجاد صمیمیت را در تحکیم بنیان خانواده بسیار تاثیر‌گذار دانست و افزود: تاب‌آور بودن به این معنا نیست که از این طریق بتوانیم زندگی بدون تجربه استرس و درد را داشته باشیم بلکه منظور از تاب‌آور بودن این است که پس از گرفتار شدن در مشکلات از طریق کار و توجه برروی اثرات استرس و وقایع دردناک، بتوانیم قادر به تحمل و سازگاری و یافتن بهترین راه حل برای آن مشکل شویم.

این کارشناس از تاب‌آوری به عنوان نوعی توانمندی در مدیریت بحران‌های زندگی فردی و زناشویی نام برد و افزود: افراد می‌توانند با کسب این مهارت در رفتار، افکار و اعمال خود علاوه بر توانایی تحمل استرس، سازگاری و یافتن راه حل مناسب، تمام چالش‌های زندگی خود را نیز حل کنند.
شایان ذکر است جشنواره رادیویی پیوند ماندگار با تلاش فرهنگ‌سرای علامه فیض‌کاشانی و با همکاری رادیو کاشان در راستای افزایش آگاهی جوانان در آستانه ازدواج، تحکیم بنیان خانواده و کاهش طلاق با حضور کارشناسان حوزه خانواده تا شنبه ۴ مرداد از ساعت ۹:۱۵ الی ۱۰ صبح از طریق موج FMردیف ۹۷.۷ مگاهرتز پخش می‌شود.

 

 

home of resiliency
خانه تاب آوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب سایت

یادداشت

مقالات تاب آوری

ما در بوکبال حضور داریم

باشگاه تاب‌آوری

پایداری، پرورش، تقویت و توسعه تاب آوری ایران
کلیک کنید
Translate »