همایش تاب‌آوری و توسعه در نشر دانشگاهی

0

همایش تاب‌آوری و توسعه در نشر دانشگاهی

چهار نشست تخصصی در سومین روز از سی‌امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌شود.

به گزارش ستاد خبری سی‌امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، همزمان با سومین روز از سی‌امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران که به نام «کتاب، دانشجو، پیشرفت دانش‌بنیان» نام‌گذاری شده است، همایش «تاب‌آوری و توسعه در نشر دانشگاهی» دوشنبه (بیست وسوم آبان ماه ۱۴۰۱) ساعت  ۹ صبح با حضور محمدرضا مقدسی و مهرداد عالی پور برگزار می‌شود.

نشست نقد و بررسی «شعر و ادبیات افغانستان در سالی که گذشت» نیز ساعت ۱۳ با حضور سید احمد مدقق، مرتضی شاه‌ترابی و مینا نصر در این روز  برپا می‌شود.

همچنین «نسخه‌های خطی و کهن داستانی» دوشنبه (بیست وسوم آبان ماه ۱۴۰۱) ساعت ۱۴:۳۰ با حضور نگار ساقریچی و پیمان سمندری معرفی می‌شود.

کتاب «توپ شانسی وارد گل نمی‌شود» از سلسله نشست‌های فوتبال‌خوانی نیز در این روز ساعت ۱۶:۳۰ با حضور احسان محمدی و رسول مجیدی نقد و بررسی می‌شود.  این نشست به صورت زنده  از تلویزیون اینترنتی کتاب به نشانی ketab.tv  پخش خواهد شد.

شرکت در این نشست‌‌ها برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان می‌توانند به سرای اهل قلم خانه کتاب و ادبیات ایران واقع در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان فلسطین جنوبی، کوچه خواجه نصیر، پلاک ۲ مراجعه کنند .

این نشست‌ها به‌صورت زنده از آپارات خانه کتاب و ادبیات ایران به نشانیaparat.com/khaneketab/liveپخش خواهد شد.

سی‌اُمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «ما همانیم که می‌خوانیم» از ۲۱ آبان‌ماه شروع شده و  تا ۲۷ آبان‌ماه ۱۴۰۱ ادامه دارد.همایش تاب‌آوری و توسعه در نشر دانشگاهی توسط خانه کتاب با تمرکز بر مفهوم تاب آوری در نظر گرفته شده است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.