کاکتوس باشیم تمرین افزایش تاب‌آوری در زندگی

0

کاکتوس باشیم تمرین افزایش تاب‌آوری در زندگی نام کتابی که توسط انتشارات سلام سپاهان و به قلم راضیه امامی جمعه در سال ۱۴۰۰منتشر شده است .

کاکتوس ،گیاهی سبز با گل های کوچک و زیبا، یادآور بومی خشک و بی آب و علف است ؛که به ما نوید ادامه حیات ،رشد و پویایی را می‌دهد.

کتاب کاکتوس باشیم ، تمرین افزایش تاب آوری زندگی در نهایت  نقشه ای را ارائه می‌کند تا در روزهای پر تنش زندگی با تمرین افزایش مهارت تاب آوری حرکتی موثر و ظفرمندانه رخ دهد توجه به نقش تفکر ،مفهوم تاب آوری ،چگونگی دستیابی به منابع تاب آوری و الگوبرداری از افراد تاب آور تا ترسیم یک برنامه عملی در این کتاب کار ویژه گروه مخاطبان نوجوان و بزرگسال آمده است.این کتاب با زبانی مشاور گونه درصدد است ،

پیشنهاد ما به شما

وقتی زندگی ساز مخالف میزند ، خواننده را از حس قربانی شدن بسوی فرصت های زندگی رهنمون شود

کتاب کاکتوس باشیم تمریناتی برای افزایش تاب آوری ارایه میکند  مسیری برای پیله در آمدن تا پروانه شدن چیزی است که در این کتاب خواهیم آموخت .

برای اینکه پروانه باشی، باید خودت را برای یک حضور پر امید و در عین حال سخت در یک پیله تنگ و تاریک، برای حداقل مدت ۲۱ روز آماده کنی و در دلت این قدر نور ایمان و باور بدرخشد ،که خستگی و اضطراب روزهای نامعین کم اثر باشد ؛ آنگاه وقتی چشم باز می کنی ،میبینی که دیگر خبری از آن وجود خاکی و کرم گونه نیست و در پهنای آسمان زیبا و با طراوت رها از هر قید و بندی در اوجی.

 شرح تاب‌آوری انسانها نیز همچون در آمدن از پیله کرم ابریشم و پروانه شدن است .

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.