تاب آوری در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

0

تاب آوری در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

مایه مسرّت و شادمانی است که مقارن با روز جهانی روانشناس، همگام با توجهات روز افزون بین المللی به مقوله (تاب آوری) و همزمان با برگزاری سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، به همراه نویسندگان، مترجمین و پژوهشگران این حوزه و به بهانه رونمایی از چند جلد کتاب از مجموعه تاب آوری انتشارات ورجاوند و در سالن (کتاب نما) میزبان شما دانش پژوهان و علاقه مندان باشیم.

در خاتمه لازم است ضمن تبریک مجدد روز جهانی روانشناس، از تمامی مددکاران اجتماعی، روانشناسان، مشاوران و علاقه مندان به علوم اجتماعی و رفتاری که در این راه فرصت همراهی و هم آموزی ایجاد می کنند تقدیر و تشکر بعمل آید.

 بنابر همین گزارش رونمایی کتاب تاب آوری در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با حمایت اداره امور فرهنگی نمایشگاه بین المللی کتاب و با حضور اهالی قلم و علاقه مندان و نویسندگان و مترجمین خانه تاب آوری برگزارشد .

مترجمین و نویسندگان خانه تاب آوری تاکنون نزدیک به چهل عنوان کتاب تاب آوری از بزرگان تاب آوری جهان را ترجمه و منتشر کرده اند

در روز ۱۷ اردیبشهت ماه جاری ومقارن با برگزاری سی امین نمایشگاه بین اللملی کتاب تهران مراسم رونمایی از کتب تاب آوری انتشار یافته توسط نشر ورجاوند در سالن کتاب نما با حضور علاقه مندان ، مولفین ومترجمین برگزار شد .دکتر مریم کریمی ریاست اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان وزرات بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با حضور در این مراسم به ایراد سخنرانی پرداختند.

در این مراسم که توسط امور فرهنگی سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و به همت انتشارات ورجاوند برگزار گردید

علاوه بر خانم دکتر مریم کریمی ُ ریاست اداره مشاوره وزرات بهداشت دکتر لیلا وطن دوست روانشناس و مترجم کتاب تاب آوری با باورها آغاز میشود و عفت حیدری روانشناس اجتماعی مترجم هفتاد عنوان کتاب و نویسنده ارشد خانه تاب آوری ایران سخنانی ایراد کردند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + 13 =