تاب آوری زنان در کلینیک نیک آرام

0
تاب آوری زنان در کلینیک نیک آرام
تاب آوری زنان با تاکید بر کتاب تاب آوری زنان اثر دکتر پاتریشیا اوگورمن د رمحل تالار راز کلینیک روانشناسی نیک آرام برگزار میگردد.

دکتر پاتریشیا اوگورمن  هفت گام عملی را برای افزایش تاب آوری زنان ترسیم کرده است و به سه سوال اساسی نیز در زمینه تاب آوری زنان پاسخ می دهد

دکتر پاتریشیا اوگورمن در این کتاب آورده است که: زنان پس از گذراندن روزهای سخت و مشکلات ناشی از آن، ممکن است قربانی تصورات و تفکراتی نادرست شوند، کتاب تاب آوری زنان سعی میکند این روند را معرفی کرده و قدرت تخریب این باورهای نادرست را کاهش دهد.

عمده‌ترین مطالبی که در این کتاب آمده است شناسایی تفکرات مخرب و مسمومی است که مانع توانایی و تاب آوری زنان است و همچنین شناخت تاب آوری به عنوان ابزاری کارآمد و سلاحی موثر برای مقابله با مشکلات در تمامی فصول مورد توجه است.

این کتاب همچنین برنامه ای روزانه برای تدارک و توسعه تاب آوری ارائه می کند

رهایی از باروهای سمی، توهمات و تصورات باطل، چگونگی جلب حمایت های اجتماعی برای تواناتر شدن و تقویت تاب آوری و همچنین آشنایی با منابع و ریشه های تاب آوری، خردورزی، توجه به الهامات و آیات الهی، قانونمندی و زیست معقول و صیانت از خویشتن در روابط عاطفی از سایر موضوعاتی هستند که در کتاب تاب آوری زنان مورد بحث قرار گرفته است

در این نشست تخصصی مترجمین در خصوص تاب آوری زنان سخنرانی و مراسم اهدا و امضای کتاب پیش گفته نیز برگزار میگردد

 

 تاب آوری زنان

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.