اولین وبسایت تاب‌آوری روانشناختی کشور

در مدرسه تاب آوری

 تاب آوری و نان آوری برگزار شد

 تاب آوری و نان آوری در عصر چهارشنبه در محل انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان کرمانشاه برگزارشد  حمایت یابی و تاب آوری برای بیماران مبتلا به سرطان بخش عمده مطالب این نشست آموزشی بود .

تاب آوری و نان آوری در عصر چهارشنبه در محل انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان کرمانشاه برگزارشد

 حمایت یابی و تاب آوری برای بیماران مبتلا به سرطان بخش عمده مطالب این نشست آموزشی بود .

دراین جلسه آموزشی دکتر تحویلیان مدیر کل بیمه سلامت استان کرمانشاه و دبیر مجمع ملی تغذیه سالم طی سخنانی به تشریح سیاستهای جدید دولت در حمایت از بیماران و گسترش چترهای حمایتی مطالبی را بیان کردند .

دکتر تحویلیان در اهمیت حمایت های مالی به ویژه برای بیماران مبتلا به سرطان اضافه کرد تامین مالی بیماران خاص و گسترش پوشش بیمه در تاب آوری این قبیل بیماران نقش مثبت خواهد داشت

مدرسه تاب آوری پس از یکسال اجرای آزمایشی در آبانماه سال جاری با حضور مدیرکل امور اجتماعی وفرهنگی استانداری کرمانشاه و مدیر کل آموزش و پرورش استان فعالیت خود را  در حمایت بیماران مبتلا به سرطان آغاز کرده است .

مدرسه تاب‌آوری  کلاسهای  خود را به همت انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان کرمانشاه و خانه تاب‌آوری در همکاری و تعامل با کادر متخصص در بخش بالینی و بیمارستانی بصورت رایگان و با تکیه ظرفیت مردمی و سازمان های مردم نهادبرگزارمیکند و ازتمامی علاقه مندان ، اساتید و کنشگران عرصه سلامت ، موسسات خیریه برای همکاری و مساعدت دعوت بعمل می آورد .

 

 

 

resiliency.ir resilience iran iran121
مدرسه تاب آوری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب سایت

یادداشت

مقالات تاب آوری

ما در بوکبال حضور داریم

باشگاه تاب‌آوری

پایداری، پرورش، تقویت و توسعه تاب آوری ایران
کلیک کنید
Translate »