تاب آوری چارچوبی برای کوچینگ

0

تاب آوری چارچوبی برای کوچینگ

کتاب «تاب آوری به منزله چارچوبی برای کوچینگ» توسط مایکل نینان در زمینه تاب آوری و کوچینگ شناختی رفتاری نوشته شده است،

تاب آوری چارچوبی برای کوچینگ توسط مایکل نوشته شده و با ترجمه دکتر محمدرضا مقدسی و دکتر مرضیه نزاکت الحسینی ترجمه و نشر رشد آنرا چاپ کرده است

منبعی ضروری برای کسانی است که مایل به آموزش در این رشته هستند.در این کتاب مایکل نینان فهمی عمیق از تاب آوری را ارائه می کند

وی به ما نشان می دهد مشاوران چگونه می توانند به مراجعان کمک کنند که تاب آوری خود را تکامل بخشند.

به جای بزرگ جلوه دادن یک مشکل، میتوان با بزرگ جلوه دادن جایگاه کوچ،  او را نمادی از تمایل رهبر برای پیشرفت و رشد دانست.

اگرشما از کوچینگ برای نتایج کوتاه مدت غافل شوید، توانایی تیم خود را برای حفظ قدرت در طولانی مدت از بین خواهید برد. کوچینگ تیم شما بهایی است که شما در هر حال باید پرداخت کنید یا اکنون این بها را پرداخت کنید و برنده شوید و یا بهایی پرداخت نمیکید و شکست خواهید خورد. بکارگیری یک رویکرد مداوم برای کوچینگ دیگران برای تعالی رهبری امروز اساسی است.

کتاب «تاب آوری به منزله چارچوبی برای کوچینگ» توسط مایکل نینان در زمینه تاب آوری و کوچینگ شناختی رفتاری نوشته شده است، منبعی ضروری برای کسانی است که مایل به آموزش در این رشته هستند. این کتاب برای مربیان، روان شناسان، روان درمانگران و روان شناسان سلامت و مشاوران علاقمند به مربیگری، متخصصان منابع انسانی و کارآموزان، جذاب خواهد بود.

در این کتاب مایکل نینان فهمی عمیق از تاب آوری را ارائه می کند و به ما نشان می دهد مشاوران چگونه می توانند به مراجعان کمک کنند که تاب آوری خود را تکامل بخشند.

نینان، با تمرکز بر باورها، هیجان ها و رفتارهایی که موجب تقویت یا تضعیف تاب آوری می شود، راهنمای عملی بسیار خوبی برای مشاوران فراهم کرده است. نویسنده در این کتاب، با نثری روان و قابل فهم، نمونه مشاوره با یک مراجع را که در پنج جلسه صورت گرفته را با جزئیات و توضیحاتی بسیار مفید ارائه کرده است. همچنین در متن کتاب می توانید بررسی های موردی و مثال هایی را بیابید که تاب آوری را در عمل نشان می دهند. کتاب با جمع بندی درباره ویژگی های مهم یک ذهن تاب آور به پایان می رسد.

این کتاب برای مربیان، روان شناسان، روان درمانگران و روان شناسان سلامت و مشاوران علاقمند به مربیگری، متخصصان منابع انسانی و کارآموزان، جذاب خواهد بود.

مایکل نینان با جمع بندی درباره ویژگی های مهم یک ذهن تاب آور  کتاب را به پایان می رساند.

 

تاب آوری چارچوبی برای کوچینگ تاب آوری چارچوبی برای کوچینگ توسط مایکل نوشته شده و با ترجمه دکتر محمدرضا مقدسی و دکتر مرضیه نزاکت الحسینی ترجمه و نشر رشد آنرا چاپ کرده است

بنا برهمین گزارش از خانه تاب‌آوری کوچینگ کمک به افراد برای توسعه توانایی مقابله با استرس، ناملایمات و تغییرات مثبت است و تاب آوری میتواند این مفهوم و مجموعه روشهای آن را بمانند چارچوبی در بر بگیرد کوچینگ میتواند در مسیر پرورش باورها، عواطف و رفتارهایی باشد که تاب آوری را ارتقا می دهد.

ادغام کوچینگ با یافته ها و تمرینات روانشناسی مثبت بسیار کار آمد تر از گذشته در حال پیشروی است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 20 =