اولین وبسایت تاب‌آوری روانشناختی کشور

رادیو فرهنگ و تقدیر از نویسنده ‌کارشناس حوزه تاب آوری

رادیو فرهنگ و تقدیر از نویسنده ‌کارشناس حوزه تاب آوری ، محمدرضا مقدسی موسس و مدیر خانه تاب آوری با حضور در دفتر شبکه رادیویی فرهنگ برای حضور اثربخش در برنامه صبح به وقت فرهنگ و‌ ارائه نکات ارزنده برای تاب آوری مورد تقدیر قرار گرفت.
D1737689T14574784webb1
رادیو فرهنگ و تقدیر از نویسنده ‌کارشناس حوزه تاب آوری

حسین نعمتی مدیر گروه جامعه رادیو فرهنگ درباره مجله رادیویی تاب آوری در این شبکه رادیویی گفت: با توجه به نتایج واحد های سنجش افکار و نیازسنجی رادیو فرهنگ این برنامه ( مجله رادیویی تاب آوری ) روزانه بصورت واحدهای مستقل درچارچوب برنامه صبح به وقت فرهنگ پخش می شود.
وی در ادامه اضافه کرد: همگام با توجهات جهانی به مقوله تاب آوری و به منظور ترویج مبانی نظری و آشنایی هر چه بیشتر مخاطبین فرهیخته رادیو فرهنگ با تاب آوری و همچنین کاربرد این مفاهیم و معارف باحضور محمدرضا مقدسی موسس و مدیر خانه تاب آوری به این حوزه پرداختیم
نعمتی اظهار امیدواری کرد این مجله رادیویی در توانمندی و ارتقاء سلامت فردی و اجتماعی و مقابله افراد با انواع مخاطرات و تهدیدات به ویژه پیامدها و پسامدهای بیماری کرونا موثر واقع شود.
گفتنی است مجله رادیویی تاب آوری با محتوایی مستقل را همه روزه میتوان در برنامه صبح به وقت فرهنگ حوالی ساعت ۷:۱۰ دقیقه تا ۷:۵۰ شنید.
محمدرضا مقدسی موسس و مدیر خانه تاب آوری، تسهیلگر طرح تاب آوری اجتماعی، مدیر تیم تخصصی تاب آوری در انجمن ازدواج و خانواده کشور و چهره اثر گذار تاب آوری کشور است که اجرای کارشناسی این بخش را برعهده دارد.

از محمدرضا مقدسی کتابهای متعددی چاپ و منتشر شده است که می توان به تاب آوری در مدارس، مزایای تاب آوری، تاب آوری کودکان، روشها ی نوین، تاب آوری کودکان بی خانمان، تاب آوری، منابع و گفتمان، اقدام در کوچینگ ، تاب آوری و فرزند پروری و چند عنوان دیگر منتشر شده است .

 

Image5 instaaaageman 1401
رادیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب سایت

یادداشت

مقالات تاب آوری

ما در بوکبال حضور داریم

باشگاه تاب‌آوری

پایداری، پرورش، تقویت و توسعه تاب آوری ایران
کلیک کنید
Translate »