وبینار از روان تا توان ، سلام بر نوجوانی

با گواهی معتبر از کانادا

0

وبینار از روان تا توان ، سلام بر نوجوانی  از روان تا توان: چگونه نوجوانی قدرتمند، روان درست و تن درست داشته باشیم؟ ”

علاقه مندان میتوانند از اینجا برای ثبت نام اقدام فرمایند

این دوره شش ساعته با تدریس دکتر آرش تقوی روانشناس و محمدرضا مقدسی مدیر و موسس خانه تاب آوری با اعطای گواهی معتبر از کشور کانادا و برای والدین و تمامی علاقه مندان به ویژه کادرمتخصص در گوگل میت برگزار میگردد.
فراز و فرود نوجوانی، مالامال از فرصت های فراوان برای تحول مثبت و سرشار از عرصه های پرشمار برای چالش و رویش است. این آگاهی برای همه والدین، مسئولیتی ایجاد میکند که مراقب توانایی و تاب آوری نوجوانان و فرزندان عزیز خود باشند.
نوجوانی شاید بیش از هر دوره دیگری از ادوار زندگی، اهمیت ” تاب آوری ” را خاطرنشان کند. بر ماست که مراقب روان درستی و تندرستی آنان باشیم و به خود ایشان هم بیاموزیم که حافظ دارایی و توانایی خویش باشند و بتوانند برای خود ، خانواده و دیگران مفید فایده باشند .
تاب آوری پاسخ مثبت به مسائل و مشکلات است. تاب آوری پایداری نیست، اما رشد و تحول مثبت را پشتیبانی میکند.
فراموش نکنید:
هر تعریفی از “تاب آوری” با عبارت “توانایی” آغاز میگردد
ما در این دوره 6 ساعته برای شما علاقه مندان به کفایت و توانش اجتماعی و روانی نوجوانان، توانایی و تاب آوری نوجوانان را صدا میزنیم و شما را به همصدایی دعوت میکنیم.

احساس شایستگی و اعتماد بنفس، توان حل مساله و توانایی ارتباط مفید و موثر از جمله ویژگی هایی است که در سالهای نوجوانی، فرصت بالندگی و پرورش پیدا خواهند کرد.
نوجوانی کوتاه مدت فرزند شما، مرحله ای تکرارنشدنی و یگانه برای یادگیری و رشد او و فرصتی بی نظیر برای اثرگذاری و سرمایه گذاری شماست. آن را ازدست ندهید.بر ماست که مراقب روان درستی و تندرستی آنان باشیم و به خود ایشان هم بیاموزیم که حافظ دارایی و توانایی خویش باشند و بتوانند برای خود ، خانواده و دیگران مفید فایده باشند .
تاب آوری پاسخ مثبت به مسایل و مشکلات است تاب اوری رشد و تحول مثبت را پشتیبانی میکند

تاب آوری یک مفهوم الزامی و بنیادی در زیست روانی اجتماعی افراد و خانواده ها و همچنین سازمانها بشمار می آید. این موضوع به ویژه در دوران نوجوانی با اهمیت ویژه ای  مظرح میگردد بدون تاب آوری تعادل و پایداری و حیات و ممات قابل تصور نخواهد بود که خوب میدانیم هر تعریفی از تاب آوری با عبارت توانایی آغاز میگردد.

وبینار از روان تا توان ، سلام بر نوجوانی

نکته قابل توجه اینکه تاب آوری تمرین پذیر است و این چنین دوره هایی فرصت برای ارتقای دانش سلامت وشناخت بیشتر از چگونگی توسعه وتوقیت توانایی نوجوانان است  تاب آوری این سازه روانشناختی بنوعی قدرت مقابله انسان با مشکلات را نمایندگی میکند و یکی از بهترین پیش بینی کننده های سلامت بشمار می آید شما بعنوان والدین و یا بعنوان کادر متخصص که درمشاغل مرتبط با نوجوانی فعالیت دارید محاطب اصلی این دوره هستید.

 

علاقه مندان میتوانند از اینجا برای ثبت نام اقدام فرمایند

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 4 =