پرسش در کوچینگ (کشف مسیر زندگی)

با ترجمه محمدرضا مقدسی و نرگس بیگدلی

0

پرسش در کوچینگ

پرسش در کوچینگ یا پرسشهای کوچینگ با ترجمه محمدرضا مقدسی و نرگس بیگدلی و با ویراستاری طیبه سرلک در ۲۰۸ صفحه توسط انتشارات پروچستا منتشر شده است

تونی استالتزفوس بصورت حرفه ای در زمینه کوچینگ فعالیت میکند و هم اکنون ثمره فعالیت ایشان یازده عنوان کتاب در کوچینگ و زمینه های مرتبط است.

کتاب پرسش در کوچینگ یا پرسشهای کوچینگ یکی از مهمترین آثار ایشان است در این کتاب مهارت هایی را که یک مربی (مشاور، مددکار، معلم، تسهیلگر و …) نیاز دارد و  ارایه نمونه ها و ابزارهایی برای مدیریت و هدایت گفتگو و ایجاد توانایی ویژه برای پرسیدن و طرح سوالات کارآمد و تحول آفرین مأموریت اصلی این کتاب بحساب میاد .

پرسش در کوچینگ تلاش میکند روند چرایی را به فرآیند چگونگی تبدیل کند که البته د راین امر مهم هم موفق بوده است . این کتاب راهنمای مفیدی برای سفر از انفعال و سکون به تحول و پویایی است.

پرسش در کوچینگ نقشه راهی است برای تقویت و تمرین پرسشگری و  به یقین کمک موثری است برای آنان که میخواهند گفتگو را با طراحی سوالات قدرتمند هدفمند و ثمر بخش پیش ببرند.

لذا علاوه بر اینکه برای علاقه مندان به کوچینگ مفید است برای مشاوران، مددکاران، درمانگرها، معلمان، مربیان و والدین میتواند بسیار الهام بخش و کارساز است .

کتاب پرسش در کوچینگ از اعتبار و جایگاهی بین المللی برخوردار و در اکثر طبقه بندی های معتبر معرفی و توصیه میشود .

تغییر و تحول با پرسش آغاز میشود، و در هر فرآیند اعم از آموزش، درمان، مشارکت و امداد اجتماعی موضوع و مهارتی بنیادین بشمار می آید، هر جا گفتگو هست پرسش و پاسخ نیز هست، چه بهتر آنکه پرسش و پاسخ را بنیادین بیاموزیم.

کتاب پرسش در کوچینگ، هدایت گفتگو و همینچنین مهارت های شنیدن، درک کردن و مسئولیت پذیری را هدف قرار داده است

بنابراین برای توسعه و ترویج کسب و کار خود نیز میتوانید از این کتاب مفید بهره مند باشید پرسش ها این قدرت را دارند که سرچشمه تحول و تکامل باشند و پاسخ هایی را که به آنها باور داریم را ایجاد کنند و به ما انگیزه دهند که طبق عقایدمان رفتار کنیم.

پرسشهای کوچینگ اعث میشوند منفعل نباشیم و به شیوه ای خلاقانه مسیر زندگی خود را  شناسایی کنیم

این کتاب یک برنامه ی خودآموز است که به افراد کمک میکند تا توانایی های پرسشیِ قوی تری بسازند و سوالات بهتری بپرسند .

سوال خوب بپرس تا حواب خوب بشنوی

کتاب پرسشهای کوچینک کمک میکند تا استادِ پرسیدنِ شویم .

با خواندن این کتاب مهارت های پرسش کردن و مزایای آن را می آموزیم و با انواع  و طبقه بندی های  مختلف پرسش ها آشنا خواهیم شد .

کتاب پرسش در کوچینگ با ترجمه محمدرضا مقدسی و نرگس بیگدلی و با ویراستاری طیبه سرلک در ۲۰۸ صفحه توسط انتشارات پروچستا در اردیبهشت ۱۳۹۹ منتشر و در چاپ نخست به قیمت ۶۴۵۰۰ تومان در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

 

پرسش در کوچینگ روند چرایی را به فرآیند چگونگی تبدیل میکند. این کتاب راهنمای مفیدی برای سفر از انفعال و سکون به تحول و پویایی است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 9 =