کارگاه تاب آوری دررشت برگزار شد

0

کارگاه تاب آوری دررشت برگزار شد  این دوره توسط خانه فرهنگ کودک برای روانشناسان و مددکاران اجتماعی استان گیلان برگزارشد کارگاه تاب آوری دررشت برگزار شد

چهارشنبه دوم دی ماه در محل خانه کودک رشت گارگاه آموزشی تاب آوری برگزارشد.کارگاه تاب آوری دررشت برگزار شد این دوره توسط خانه فرهنگ کودک برای روانشناسان و مددکاران اجتماعی استان گیلان برگزارشد تاب‌آوری در کودکان توانایی است که به کودک کمک می‌کند با سختی، درد، خطرات و استرس کنار بیاید. کمک به کودک برای تاب‌آور شدن او را قوی می‌کند و به او اعتماد به نفس می‌بخشد. کسی که به خودش اعتماد کافی نداشته باشد، زیر فشار زندگی تسلیم خواهد شد.

چه بخواهیم، چه نخواهیم زمین خوردن و کبود شدن بدن، بخش اجتناب‌ناپذیر زندگی کودکان است. اما هیچ پدر و مادری دوست ندارد، فرزندش درد بکشد. آموزش مدیریت درد در دوران کودکی، به کودک یاد می‌دهد در بزرگسالی چگونه به درد‌های خود واکنش نشان دهد.

دراین جلسه روانشناسان ، مدیران و مربیان مهدکودک ، همیاران سلامت وسایرعلاقه مندان حضور داشتند .علاوه برتوسعه و تقویت تاب آوری خانواده ها وآموزش مربیان این مرکز ، تقویت رویکرد پیشگیری رشد مدار هم از جمله اهداف این دوره های آموزشی به شمار می آید .

صدف کارجو مدیریت این مجموعه با تاکید بر ضرورت توسعه تاب آوری اعلام کرد:

این مرکز برای آموزش وتمرکز بر تاب آوری ( کودکان پیش دبستانی ، مربیان و خانواده ها ) عزم جزم دارد .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =