کارگاه آموزشی تاب آوری به همت بهزیستی تهران برگزارشد

0
کارگاه آموزشی تاب آوری به همت بهزیستی تهران برگزارشد

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، این کارگاه با همکاری دفتر امور فرهنگی بهزیستی استان تهران و با حضور ۴۰ نفر از کارشناسان حوزه های امور اجتماعی، توانبخشی و مراکز بهزیستی شهر تهران برگزار شد.

الهام سادات آخشیجان مدرس این دوره به بیان اهمیت آموزش فواید تاب آوری و مولفه های آن پرداخت و افزود: تاب آوری مفهومی روانشناختی است که توضیح می دهد افراد چگونه با موقعیت های غیر منتظره کنار بیایند و با افزایش قدرت تحمل و سازگاری در برخورد با مشکلات، سلامت روانی خود را تقویت کنند.

وی در ادامه عنوان کرد: افراد می توانند با افزایش تاب آوری خود را توانمند سازند تا با دشواری‌ها، ناملایمات زندگی و شغلی روبه رو شوند و بدون اینکه آسیب ببینند از این موقعیت ها برای شکوفایی در رشد شخصیت خود استفاده کنند و علیرغم قرار گرفتن در معرض تنش های شدید شایستگی اجتماعی، تحصیلی و شغلی خود را ارتقا دهند.

پیشنهاد ما به شما

کارگاه آموزشی تاب آوری به همت بهزیستی تهران برگزارشد مدرس و تسهیلگر این دوره الهام آخشجان بود

 

 

کارگاه آموزشی تاب آوری به همت بهزیستی تهران برگزارشد
کارگاه تاب آوری

بنابر همین گزارش از خانه تاب آوری کارگاه تاب آوری تعریف و توصیف مبانی نظری و بررسی ادبیات تحقیق و پیشینه مطالعات را همراه با تبادل نظر و تمرینات عملی را توامان ارایه میکند کارگاه تاب آوری روشی ساختارمند مبتنی بر تجربیات و فعالیت های عملی است کارگاه آموزش تاب آوری میتواند با تمرکز بر تاب آوری روانی و یا تاب آوری عاطفی برگزار شود.

این کارگاههای آموزشی میتوانند با موضوع تاب آوری فیزیکی( جسمانی) و یا تاب آوری اجتماعی را موضوع کار خود بدانند .

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + سه =