کارگاه تاب آوری مشهد

0

کارگاه تاب آوری مشهد ، کارگاه دو روزه تاب آوری بمدت ۱۶ ساعت  توسط کلینیک تخصصی مشاوره آستان  مهر رضوی  تحت امر و زیر نظر مرکز توانمند سازی  آستان قدس رضوی در روزهای ۱۶ و۱۷ اسفند برگزار خواهد شد علاقه مندان میتوانند با شماره های اعلام شده تماس حاصل فرمایند.

رویکرد خانه تاب آوری برای اجرای کارگاه های آموزشی در وهله نخست توجه نیاز به مخاطب است هدف کارگاه باید انتقال دانش در مورد تاب آوری، آموزش راهبردهای عملی برای توسعه و تقویت تاب آوری باشد.

کارگاه تاب آوری مشهد

محتوای کارگاه تاب اوری حتی ممکن است شامل موضوعاتی مانند سازگاری، سرسختی روانی، حفظ تعادل و پایداری در شرایط استرش و فشار و بازیابی و بازسازی پس از شکست نیز باشد.

کارگاه تاب آوری تعریف و توصیف مبانی نظری و بررسی ادبیات تحقیق و پیشینه مطالعات را همراه با تبادل نظر و تمرینات عملی را توامان ارایه میکند کارگاه تاب آوری روشی ساختارمند مبتنی بر تجربیات و فعالیت های عملی است کارگاه آموزش تاب آوری میتواند با تمرکز بر تاب آوری روانی و یا تاب آوری عاطفی برگزار شود.

این کارگاههای آموزشی میتوانند با موضوع تاب آوری فیزیکی( جسمانی) و یا تاب آوری اجتماعی را موضوع کار خود بدانند .

آموزش تاب آوری بر چهار حوزه شامل تاب آوری عاطفی، شناختی و ذهنی، جسمی و معنوی تمرکز دارد. آموزش در این زمینه ها می تواند تاب آوری شما را بهبود بخشد، کیفیت زندگی شما را افزایش دهد و استرس و اضطراب شما را کاهش دهد و به شما یاد دهد که چالش های اجتناب ناپذیر زندگی را به عنوان فرصت در نظر بگیرید.
در کارگاه تاب آوری می آموزیم که چرا تجربه تغییر می تواند بسیار دشوار باشد. می آموزیم که یک طرز فکر رشد ایجاد کرده و از عقب ماندگی ها به عنوان تجربیات یادگیری بهره ببریم. می آموزیم که در زندگی و مواجه با سختی ها چه استراتژی های جدیدی ممکن است مفید باشند و چگونه ممکن است دیدگاه جدیدی نسبت به رویدادهای دشوار داشته باشیم. آگاه می شویم که چگونه تاب آوری و انعطاف پذیری می تواند در طول و بعد از رویدادهای استرس زا، ما را پرانرژی، سالم و سازنده نموده و طرز فکرمان، ما را قادر می سازد تا به سرعت بازسازی شویم و حوادث را فرصتی برای یادگیری بشماریم.

 

کارگاه تاب آوری مشهد

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + پنج =