کتاب سرسختی روانی اثر جوردن ویلیامز منتشر شد

با ویراستاری بهزاد مرد آزاد

2

کتاب سرسختی روانی اثر جوردن ویلیامز با ترجمه عفت حیدری و محمدرضا مقدسی توسط انتشارات بهار سبز در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت این کتاب به همه شمایی که رویا و دیدگاه و جرات و جسارت برای سعی کردن و واقع بینی دارید، تقدیم می شود. این کتاب به شما که به قدرت هرگز رها نکردن باور دارید و قدرت آن را دارید که زندگی تان را  به سوی بهتر شدن متحول کنید. و به شجاعت و توان و عزم و اراده خود احترام بگذارید تقدیم شده است

شما می توانید سفری باور نکردنی را شروع کنید. من امیدوارم این کتاب به شما هدایت و راهنمایی و انگیزه تحقق رویاهای تان بدهد. متشکرم که شما جرات و شجاعت باور خودتان را دارید و تغییرات ضروری را برای رسیدن به اهدافتان انجام دادید. من ایمان دارم که شما این کار را می توانید انجام دهید!
این کتاب به مفهوم سرسختی روانی پرداخته و اصول چهارگانه آن را بررسی و توصیف میکند
کتاب سرسختی روانی به این سوال پاسخ میدهد که چرا باید و چگونه  میتوان سرسختی روانی خود را بهبود دهید؟

کتاب سرسختی روانی به ما می آموزد که چگونه کنترل زندگی و احساسات خود را به دست گیریم
جوردن ویلیامز به ما می آموزد که تاب آوری عاطفی چیست و کنترل و مدیریت آن چگونه ممکن خواهد بود بود؟

کتاب سرسختی روانی حامل این پیام ایت که هر چالشی شانسی تازه برای موفقیت است شکست یک درس است و هنگامی که شکست خوردیم چه کارهایی بهتراست انجام دهیم و همچنین چگونگی انجام آنها را می آموزد.
این کتاب راه هایی برای تقویت اعتماد بنفس را معرفی میکند و از  هفت عادت موثر در تاب آوری عاطفی و سرسختی روانی صحبت میکند

کتاب چیرگی در سرسختی روانی چطور به خواننده خدمت میکند و موجب توسعه توانایی های او میشود

این دقیقا آن چیزی است که قرار است در فصول مختلف کتاب بر آن  تمرکز خواهیم کرد قصد داریم که در باره سرسختی روانی به عنوان یک مفهوم یاد بگیریم و به آنچه که فرد را به لحاظ روحی سرسخت می­کند، نگاهی بیاندازیم.حداقل قصد داریم ببینیم که چقدر سرسختی روانی خود را افزایش می دهید، تمرکز خود را بهبود و خلاقیت خود را تقویت کرده و عزت نفس خود را بالا می برید.

در کتاب چیرگی در سرسختی روانی استراتژیهای مختلف و تکنیکهایی را مطرح شده است که به شما کمک می­کند تا سرسختی روانی خود را بسازید و آن را تقویت کنید که به نوبه خود منجر به بهبود تمرکز و اعتماد به نفس و  تقویت مولد بودن می شود.
در پایان هر فصل،خلاصه ایی خواهد بود که چکیده ایی آسان از آنچه در این فصل یاد گرفته ایم، آمده است. هر وقت که می خواهید میتوانید به آن رجوع کنید تا مطالب را به خوبی به یاد بیاورید.
به خودتان قول ندهید که این کتاب را می خوانید، خود را متعهد کنید تا تمرینات این کتاب را انجام دهید. و مراقب باشید که واقعیت و دیدگاه شما در زندگی بهتر شود. این باعث می شود که به نتایج دلخواه خود با استفاده از این کتاب، نزدیک شوید و انتخاب کنید تا آن را بخوانید.

همه افراد سرسخت به شکلهای متفاوتی با شکست و چالشها کنار آمده اند، برای کسانی که از بیرون نگاه می کنند، ممکن است کنار آمدن با این چالشها غیر ممکن به نظر برسد.

افراد سرسختی هستند که از استراتژیهای روحی و تکنیکهای روحی و روانی برای مبارزه با چالش ها استفاده کرده اند.ما در جستجوی برخی از استراتژیها و تکنیکهای این کتاب استفاده کرده ایم. علاوه بر روشهایی دیگری که علم و روانشناسی ثابت کرده اند که موثرند.اگر آنها توانسته اند که با چالشهای خود روبرو شوند، شما هم می توانید.خاتمه کلام اینکه تمامی افراد موفق از سرسختی روانی و تاب آوری قابل توجهی برخوردار هستند و این کتاب میتواند در توسعه توانایی های شما بصورت چشمگیری موثر باشد .

 

 کتاب سرسختی روانی اثر جوردن ویلیامز منتشر شد

 

کتاب سرسختی روانی اثر جوردن ویلیامز با ترجمه عفت حیدری و محمدرضا مقدسی توسط انتشارات بهار سبز

2 نظرات
  1. فاطمه می گوید

    سلام چطوری میتونم تهیه کنم؟؟

    1. خانه تاب آوری ایران می گوید

      با سلام و ادب نمایشگاه کتاب تهران فرصت مناسبی اغلب کتابها ارایه شده است . موفق باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.