تبریک خانه تاب آوری به دکتر رضا زمانی

0
اعطای جایزۀ «روان‌شناس برجستۀ بین‌المللی» به دکتر رضا زمانی از طرف انجمن روان‌شناسی آمریکا دکتر رضا زمانی، رئیس محترم انجمن روان‌شناسی ایران، از طرف بخش ۵۲ انجمن روان‌شناسی آمریکا، به‌عنوان «روان‌شناس برجستۀ بین‌المللی» مایه مسرت و مباهات است .

شایان ذکر است، سالانه بخش ۵۲ انجمن روان‌شناسی آمریکا، به دو نفر، یک روان‌شناس از ایالات متحده آمریکا و یک روان‌شناس غیرآمریکایی، جایزۀ «روان‌شناس برجستۀ بین‌المللی» را ارائه می دهد.  امسال نیز خانم دکتر النا گرنگورنکو بعنوان روانشناس برجسته بین المللی  ( امریکایی) و دکتر رضا زمانی بعنوان روانشناس برجسته بین المللی ( غیر امریکایی) انتخاب و جوایز خود را دریافت نمودند خانه تاب آوری این موفقیت را تبریک عرض مینماید.

این استاد فرهیخته دانشیار بازنشستهٔ دانشگاه تهران و فارغ‌التحصیل دکتری روان‌شناسی بالینی از دانشگاه مینه‌سوتا است دکتر رضا زمانی این استاد برجسته روانشناسی مدتی هم ریاست پژوهشکدهٔ علوم شناختی و از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۵ رئیس دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران  عهده دارد.

دکتر رضا زمانی یک روانشناس برجسته جهانی غیر امریکایی خدمات قابل توجهی در زمینه روانشناسی در ایران داشته است. وی نقش بسزایی در پیشرفت روانشناسی در ایران به ویژه پس از انقلاب اسلامی داشت و در پیشبرد این رشته مشارکت فعال داشته است.

ایشان دارای سوابق تحصیلی گسترده ای است  ایشان سالها به عنوان عضو هیأت علمی دانشگاه تهران خدمت کرده است وی سالهاست که ریاست انجمن روانشناسی ایران را برعهده دارد .

وی با انتشار آثار علمی متعدد، ترجمه کتابهای درسی روانشناسی به فارسی، و تأسیس مجله تحقیقات روانشناسی، تعهد خود را برای ترویج دانش روانشناسی در ایران  هویدا ساخته است.کار او در پر کردن شکاف بین تحقیقات پایه در مورد یادگیری و شیوه‌های آموزشی، با تمرکز بر جمعیت‌های مختلف و همکاری‌های بین‌المللی نقش برجسته ای داشته است.

خانه تاب آوری ایران به این استاد بی مانند که از طرف بخش ۵۲ انجمن روان‌شناسی آمریکا، به‌عنوان «روان‌شناس برجستۀ بین‌المللی» برگزیده شده اند صمیمانه تبریک میگوید و برای جامعه دانشگاهیان و روانشناسان عزیزمان آرزوی تندرستی و سلامت دارد.

تبریک خانه تاب آوری به دکتررضا زمانی

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × دو =