طرح درس‌ تاب‌آوری به کودکان

1

طرح درس‌ تاب‌آوری به کودکان

کتاب طرح درس هایی برای آموزش تاب آوری به کودکان توسط انتشارات ساوالان منتشر ودر اختیار علاقه مندان قرار گرفت . این کتاب به نویسندگی  لین نامکا  و توسط دکتر مژگان قاجاریه ، دکترمریم عزیزی و دکترسیروس عالی پورترجمه شده است .چاپ اول این کتاب به قیمت 240000 ریال و در 298 صفحه روانه بازار شده است .

پیشنهاد ما به شما

کتاب شامل طرح درس هایی برای آموزش تاب آوری به کودکان است. در این طرح درس ها، مجموعه ای از مهارت ها با استفاده از استعاره ها، فعالیت ها و کلمه ها یا واژگان جذاب تکرار می شوند. روش متفاوت ارائه مفهوم و انجام فعالیت های مختلف و متفاوت از جمله مزایای این کتاب است که می تواند در بیان معنای واقعی مفاهیم و یادگیری آن ها مؤثر واقع شود. علاوه بر کودکان، بزرگترها نیز می توانند از ایده های این کتاب استفاده کنند، چرا که اعتبار و صحت مفاهیم روان شناسی، صرف نظر از سن یادگیرنده، به قوت خود باقی است.

کتاب طرح درس‌ تاب‌آوری به کودکان  شامل دو بخش است؛ بخش اول شامل مبانی نظری و مطالب مفید و ارزشمندی در زمینه دلیل موفقیت و عدم موفقیت کودکان، جنبش روان شناسی مثبت، واکسینه شدن در برابر استرس، آموزش ذهنیت رشد یافته، فرآیند تمجید، تغییر پذیری مغزهای کوچک، رابطه ضربه روانی و تأثیر آن بر سلامت روان کودکان و … می باشد. بخش دوم کتاب نیز شامل طرح درس هایی برای آموزش تاب آوری به کودکان است. هر یک از این طرح درس ها دارای عنوان، هدف، گفتگو و فعالیت است.

1 نظر
  1. علی اکبرخبازیان می گوید

    چطوری می توانم کتاب طرح درس‌هایی برای آموزش تاب‌آوری به کودکان خریداری نمایم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + 15 =