کتاب تاب آوری کودکان و نوجوانان

0

کتاب تاب آوری کودکان و نوجوانان

دلیل رنج بسیاری از کودکان این بوده است که والدین و متخصصین انرژی و زمان خود را صرف اصلاح نقایص آنها می کردند و به تقویت توانمندیهای ایشان توجهی نداشتند.

کانون تمرکز والدین، درمانگران و مربیان بر اصلاح مشکلات کودکان قابل درک است. اما حقیقت این است که ما به عنوان متخصص به تازگی به این سوگیری پی برده ایم. اکنون برای رسیدن به بالاترین هدف درمان، که همان بهبود آینده همه کودکان می باشد، بهترین راه این است که نقاط قوت آنها را شناسایی کنیم و ویژگی های تاب آوری را در آنها پرورش دهیم. که در کتاب حاضر به این امر مهم پرداخته می شود.

امیدواریم این کتاب بتواند تغییری اساسی در روان شنا سی کاربردی ایجاد کند و ایده ها و نظریات جدید و راه های دقیق تری برای درک مشکلات کودکان و کمک به آنها در اختیار خوانندگان قرار دهد.


اگرچه فناوری با سرعت بالایی در حال پیشرفت است اما ما قویاً معتقدیم که آینده نه در دستان فناوری بلکه در دستان کودکانی قرار دارد
که به کمک والدین، معلمان، مربیان، و سایر بزرگسالان نیاز دارند که از ویژگیهای بالقوه و توانمندی تاب آوری بهره مند باشند و به آنها نیز در پرورش یک زندگی رضایت بخش کمک کنند.این کتاب توسط انتشارات فهم و در 544 صفحه منتشر ودر اختیار علاقه مندان قرار گرفته است .

کتاب تاب آوری کودکان و نوجوانان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.