کارگاه تاب آوری ورزشکاران

0

کارگاه تاب آوری ورزشکاران

برگزاری کارگاه تاب آوری توسط هیئت پزشکی ورزشی استان کرمانشاه
دختران آینده ساز و قهرمانان ورزش تکواندو بهمراه مربیان و سرپرستان خود در کارگاه تاب آوری شرکت کردند . تاب آوری کیفیت و قابلیتی روانشناختی است که در حفظ و ارتقاء سلامت ،  تقویت توانش اجتماعی ، موفقیت ورزشی ، انگیزه پیشرفت و پذیرش شکست ، بسیار موثر است .

جلسه اول این کارگاه به همت کمیته روانشناسی هیئت پزشکی ورزشی استان کرمانشاه در تاریخ94/8/21 در محل تالار اجتماعات مجموعه ورزشی شهید هادیان برگزار گردید. پیش از این هم هیئت پزشکی ورزشی استان کرمانشاه کلاسهای مختلفی جهت تقویت مهارتها و  توانایی های روانشناختی ورزشکاران برگزار کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هیأت پزشکی ورزشی کرمانشاه در این دوره آموزشی مباحث مرتبط در خصوص تاب آوری با هدف کسب موفقیت و سخت کوشی با بالا بردن افزایش سطح انطباق پذیری ، مقابله موفق با شرایط استرس زا و استفاده موثر و هدفمند از توانمندی تکنیکی و تاکتیکی با حضور 40 نفر از بانوان  تکواندو کار در رده های سنی نوجوانان وجوانان برگزار شد.

پریا مژگانی مسوول برگزاری دوره ضمن اشاره به سایر سرفصل های آموزشی مطرح شده افزود : راهکارها و شیوه های نوین متناسب با رشته ورزشی تکواندو جهت افزایش اعتماد به نفس و کاهش اضطراب رقابتی نیز توسط مدرس دوره ارائه شد.

در این دوره آموزشی که در سالن آموزشی شهید هادیان برگزار شد، محمدرضا مقدسی به عنوان مدرس دوره مباحث مورد نظر را تدریس و آموزش داد. 

 

کارگاه تاب آوری ورزشکاران

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − هفت =